تهران ، خیابان انقلاب ، فلسطین جنوبی
وحید نظری ، پلاک ۱۷
پشتیبانی 24/7
09399436933
شنبه -4شنبه: 8.00 - 20.00
پنج شنبه - جمعه : 9.00 - 16.00
امیدرضا جلالی

امیدرضا جلالی

بنیان گذار و مدیر عامل

بیوگرافی

من امیدرضا جلالی متولد سال 1379 هستم  از 16 سالگی وارد مسیر تحقیقات شدم و یک ترکیب دارویی جدید ساختم از 19 سالگی وارد مسیر کارآفرینی شدم و ابتدا با چندین استارتاپ همکاری کردم و سپس استارتاپ های خودم راه انداختم.

تا کنون چندین استارتاپ در حوزه سلامت راه اندازی کردم و همچنین ترکیبات دارویی جدید نیز ساخته ام . 

بنده بیوتکنولوژیست و برنامه نویس و پژوهشگر بوده و در زمینه های مرتبط پژوهشی و کارآفرینی فعالیت دارم.

هدف اصلی من ایجاد تکنولوژی های نوآورانه است که باعث بهبود هر چه بیشتر خدمات مختلف از جمله سلامت باشد.

ما در هلثیون در جهت هوشمند سازی سلامت شخصی تلاش می کنیم.

در حوزه سلامت ما خیلی جای پیشرفت داریم مخصوصا در حوزه پزشکی شخصی که تیم ما قصدش این است که تمامی اساس های پزشکی شخصی را پوشش دهد و همه را به طور هوشمند ،شخصی سازی شده و غیر متمرکز در اختیار افراد قرار دهد.

همچنین هلثیون قصد دارد با تولید محصولات خوراکی مختلف نیز به سلامت شخصی هر فرد کمک کند البته هلثیون اولین محصولش رو هم در این حوزه تولید کرده است که آدامس های مولتی ویتامینه و دارای انتی اکسیدان است و در آینده محصولات دیگری که به پیشگیری شما از بیماری ها مختلف کمک کند را نیز تولید می کند.

به طور کل هلثیون با ترکیب کردن علوم پایه و پزشکی و نرم افزار در حال زیر ساخت سازی یک تکنولوژی بزرگ در زمینه سلامت است که خدماتی اعم از پیشگیری و تشخیص و درمان را برای هر فرد کاملا شخصی سازی کرده و به صورت هوشمند در اختیارش قرار می دهد.

در ضمن هلثیون قصد دارد برای هر فرد یک بیگ دیتا از اطلاعات سلامت او تهیه کند و در اختیار خود فرد و مراکز درمانی قرار دهد، هلثیون با هدف سلامت پایدار برای هر فرد تلاش می کند.

در بخش تشخیص هلثیون با آنالیز دقیق بیگ دیتای هر فرد به پزشکان عزیز در صحیح ترین تشخیص ممکن بیماری ها به طور کاملا هوشمند کمک می کند.

در بخش پیشگیری هلثیون با توجه به بیگ دیتای هر فرد که شامل اطلاعات ژنتیک و پزشکی و میکروبیولوژی اوست، او را از بیماری هایی که ممکن است در اینده مبتلا شود آگاه می کند و برنامه های غذایی و ورزشی و سبک زندگی به طور کاملا شخصی سازی شده در اختیار هر فرد قرار می دهد،و همراه فرد در این مسیر قرار می گیرد تا از بیماری مورد نظر پیشگیری کند.

همچنین هلثیون در بخش درمان به پزشکان کمک می کند تا بهترین داروی ممکن اثر گذار را برای هر فرد به طور کاملا هوشمند تجویز کنند.

تیم هلثیون در تابستان سال 1400   با تیمی متخصص در حوزه های پزشکی ، داروسازی، بیوتکنولوژی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی ، کامپیوتر ، نرم افزار و…. شکل گرفت .

هلثیون با ترکیب کردن تکنولوژی و علوم مرتبط سلامت سعی در بهبود خدمات پزشکی دارد و به هر شخصی این امکان را می دهد پرونده های کامل خودش را همیشه همراه خودش داشته باشد .

در هلثیون شما از بیماری هایی که در آینده ممکن است به آن مبتلا شوید اطلاع پیدا می کنید و تیم متخصص هلثیون شما را تحت نظر قرار می دهد که با برنامه های شخصی سازی شده اش به شما کمک کند که از بیماری های مورد نظر پیشگیری کنید

 

در نهایت هلثیون با ارائه فیلمی ساده بیماری هایی که ممکن است در آینده به آن مبتلا شوید به شما آموزش می دهد.

در بخش مشاوره پزشکی شما با پزشکان مجرب این تیم ارتباط برقرار می کنید که به شما کمک می کنند پرونده پزشکی تون رو کامل کنید و براساس آن دقیق ترین مشاوره را به شما می دهند.

هلثیون در جهت سلامت پایدار و هوشمندسازی پزشکی شخصی تلاش می کند.

تماس با من

[contact-form-7 id=”241″ title=”Contact Us”]

حامی

یکی از حامی های مهم هلثیون جهاد دانشگاهی است.