تهران ، خیابان انقلاب ، فلسطین جنوبی
وحید نظری ، پلاک ۱۷
پشتیبانی 24/7
09399436933
شنبه -4شنبه: 8.00 - 20.00
پنج شنبه - جمعه : 9.00 - 16.00

هلثیون

تیم هلثیون در تابستان سال 1400   با تیمی متخصص در حوزه های پزشکی ، داروسازی، بیوتکنولوژی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی ، کامپیوتر ، نرم افزار و…. شکل گرفت .

هلثیون با ترکیب کردن تکنولوژی و علوم مرتبط سلامت سعی در بهبود خدمات پزشکی دارد و به هر شخصی این امکان را می دهد پرونده های کامل خودش را همیشه همراه خودش داشته باشد .

در هلثیون شما از بیماری هایی که در آینده ممکن است به آن مبتلا شوید اطلاع پیدا می کنید و تیم متخصص هلثیون شما را تحت نظر قرار می دهد که با برنامه های شخصی سازی شده اش به شما کمک کند که از بیماری های مورد نظر پیشگیری کنید در نهایت هلثیون با ارائه فیلمی ساده بیماری هایی که ممکن است در آینده به آن مبتلا شوید به شما آموزش می دهد.

در بخش مشاوره پزشکی شما با پزشکان مجرب این تیم ارتباط برقرار می کنید که به شما کمک می کنند پرونده پزشکی تون رو کامل کنید و براساس آن دقیق ترین مشاوره را به شما می دهند

هلثیون در جهت سلامت پایدار و هوشمندسازی پزشکی شخصی تلاش می کند.

پیشگیری

آگاهی از بیماری هایی که در آینده مبتلا می شوید!

 

مشاوره پزشکی و داروئی

هلثیون با کادر متخصص برات پرسشنامه ای طراحی کرده که با پاسخ به اونها قبل از مشاوره با پزشک ، شرح حال کلی ازت تهیه شده و به پزشک ارائه می شود.

مرکز بیماری ها

هلثیون با تیم متخصصش در حوزه های مرتبط پایگاه اطلاعاتی مرتبط با هر بیماری تهیه کرده که برای متخصصین ها در حوزه های مرتبط  قابل استفاده می باشد.